בניית תמהיל נכון של קישורים ואנקורים

בניית קישורים לאתר שלכם תהיה אחת המשימות החשובות ביותר בהליך הקידום האורגני של האתר שלכם בגוגל. בניית תמהיל נכון של קישורים ואנקורים מבוססת על גיוון ואלמנטים של טבעיות, כפי שגוגל הייתה רוצה שיקרה. אנו בואמוס לינק נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם קישורים איכותיים לקידום האתר שלכם בגוגל ולבניית סמכות לאתרים שלכם. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים והתייעצות עם הצוות המקצועי שלנו. 

מדוע חשוב לבנות קישורים לאתר שלנו?

אז בואו נדבר על החשיבות של בניית קישורים לאתר. לאורך השנים גוגל ביססה את תוצאות החיפוש שלה על מאות ואולי אלפי פרמטרים, שרבים מהם כלל לא ידועים לציבור. אחד מהפרמטרים החשובים ביותר הם הקישורים המפנים לאתר שלנו. גוגל מייחסת להם חשיבות כאילו היו המלצות. תארו לכם שכל כך הרבה אנשים ממליצים לכם לראות סרט מסוים בקולנוע, סביר להניח שתחשבו שהוא סרט טוב אם הוא כל כך מומלץ ואולי אפילו תתאמצו לצאת ולראות אותו. הדרך הטובה ביותר לייצר קישורים לאתר שלכם היא באמצעות קניית קישורים, גם אם גוגל פחות מתחברת לזה. 

מה חשוב לגוגל ומדוע זה לא אפשרי בפועל?

בגוגל היו מעדיפים שהקישורים לאתרים יווצרו באופן טבעי. כלומר אנשים המקשרים לאתר כדי להמליץ עליו באופן טבעי, שיתופים שהאתר מקבל ברשתות החברתיות ועוד. בפועל זו לא המציאות וללא יצירה מכוונת ויזומה של קישורים בלתי אפשרי לקדם אתר בגוגל, בוודאי לא בתחומים שיש בהם תחרות סבירה ומעלה. לכן חשוב שתזמו בעצמכם את הקישורים לקידום האתר שלכם, אך חשוב לעשות זאת בצורה נכונה וטבעית ככל האפשר.

אז מה נחשב לתמהיל נכון וטבעי של קישורים ואנקורים?

בניית תמהיל קישורים נכון וטבעי איננו חד משמעי לכולם. כל הרעיון הוא לשמור על טבעיות ולכן מה שטוב לאתר אחד ותחום אחד לאו דווקא יהיה טוב לאתר אחר. גם אין נוסחה מדויקת שתוכלו להשתמש בה. פשוט תצטרכו לשמור על גיוון הגיוני בתדירות הקישורים שאתם יוצרים לאתר שלכם (לדוגמה לא לייצר קישורים רבים לאתר חדש שעדיין אין בו מספיק מבקרים).. לגוון בקישורים לעמודים שונים באתר שלכם ולא רק לדף הבית ולגוון גם בין סוגי הקישורים והאנקורים שאתם מקשרים מהם.

אנא דרגו את המידע
בניית תמהיל נכון של קישורים ואנקורים
Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
תוכן עניינים
ניוזלייטר
הירשם לניוזלטר שלנו כדי לקבל מידע עדכוני, חדשות, תובנות או מבצעים
מאמרים שעלו לאחרונה
Open chat
1
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.