דרכים לקבלת קישורים חיצוניים מאתרי חדשות ובלוגרים

על מנת להתקדם בגוגל סביר להניח שתצטרכו גם ליזום יצירת קישורים לאתר שלכם. קישורים אלה הנסרקים על ידי האלגוריתם של גוגל מציגה לו שמדובר באתר מומלץ שכדאי להפנות אליו את הקהל. את הקישורים הללו תוכלו לקנות או לפרסם באמצעות שת"פ כזה או אחר. בין האופציות הטובות ביותר היא יצירה של קישורים מאתרי חדשות ובלוגרים. 

איך ליצור קישורים מאתרי חדשות ובלוגים?

  • פניה יזומה – האופציה הראשונה היא כמובן לפנות לאותו אתר חדשות, מגזין, פורטל או בלוג ולהציע לבעליו לפרסם פוסט בחינם באתר בתמורה לקישור חוזר לאתר שלכם מתוך המאמר. כמובן, במידה והם לא יסכימו תוכלו להציע להם פוסט חוזר מהאתר שלכם. 
  • רכישת קישורים – בניית קישורים היא לאו דווקא באמצעות שת"פ בלבד. תוכלו להציע לאותם בעלי אתרים לקנות מהם קישור דרך פוסט שלהם או שלכם. כמו כן תוכלו לפנות לספק המספקת שירות זה של קניית קישורים כמונו בוואמוס לינק. לדוגמה: אם אתם מחפשים קניית קישורים מאתרי טיולים, נוכל לקשר עבורכם מאתרים שלנו או של ספקי משנה שלנו מאתרים בתחום התיירות, הטיולים וכו'. בין אם מדובר על אתרי תדמית, בלוגים, אתרי חדשות ועוד. 
  • שטחי פרסום – תוכלו גם ליצור קשר עם בעלי האתרים לרכישת שטחי פרסום כמו באנרים באתר שלהם. מתוך הבאנר ניתן להוציא קישור לאתר המקודם. אומנם העדיפות היא להוציא קישור מתוך ביטוי מפתח מקודם או לפחות שם המותג, אך לעתים כדי לשמור על תמהיל קישורים טבעי טוב להוציא סוגים שונים של קישורים, ביניהם גם קישור מתמונה.
  • קבוצות פייסבוק – תוכלו גם להשתתף בקבוצות דיון מתאימות בפייסבוק ולבדוק אפשרות להחלפת קישורים עם בעלי בלוגים/אתרי חדשות וכו'. 

לסיכום; קניית קישורים לדעתנו תהיה האופציה הטובה ביותר להשגת קישורים מאתרי תדמית, בלוגים, אתרי חדשות ועוד. בין אם מדובר על אתרים קטנים או אתרים גדולים. כל שאתם צריכים לעשות הוא לחפש את האתרים הרלוונטיים ביותר לתחום האתר שאתם מקדמים ולהזמין קישורים בתחומים המתאימים. לדוגמה: קניית קישורים מאתרי אוכל תוביל אתכם לבלוגים ואתרי חדשות בתחום האוכל, מהם כדאי יהיה לקשר לאתר שלכם.

אנא דרגו את המידע
דרכים לקבלת קישורים חיצוניים מאתרי חדשות ובלוגרים
Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
תוכן עניינים
ניוזלייטר
הירשם לניוזלטר שלנו כדי לקבל מידע עדכוני, חדשות, תובנות או מבצעים
מאמרים שעלו לאחרונה

— מבצע של פעם בקיץ! —

5 קישורים איכותיים
ב-400 ש"ח בלבד!

מוסיפים את הקישורים לעגלת הקניות
ומזינים את קוד הקופון

Vamos2024

המחיר לא כולל מע"מ | כולל כתיבת מאמר

Open chat
1
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.