כמה זמן ייקח לנו לקבל את הקישורים שהזמנו?

כאשר אתם שולחים את הקישורים לפיזור צריך לקחת בחשבון את זמן העבודה לכתיבת המאמרים, לצד זמן העבודה של העלאת המאמר. אם המאמר מוכן, לא אמור לקחת יותר מדקה להעלות את המאמר לאתר מסוים, אולם אם נרצה לבצע אופטימיזציה למאמר זה עשוי לקחת כמה דקות נוספות. מדוע אם כן לוקח לספקים בדרך כלל כמה ימים לספק את הקישורים? 2 הסיבות העיקריות לכך הן:

  • זמן העבודה שלוקח לכותב התוכן להשלים את המאמר. בדרך כלל הכותבים עסוקים במשימות קודמות ולא בהכרח יגיעו מידית לכתיבת המאמר עם השליחה של ההזמנה אליהם. ברגע שהמאמר מוכן הספק יכול להעלות את המאמר במהירות לאתר. 
  • הזמן שהספק מקצה לטובת העלאת מאמרים לאתרים. כידוע לספק יש גם משימות אחרות בחברה שלו וסביר להניח שהוא מספק גם שירותים נוספים ללקוחותיו, צריך לנהל עובדים ו/או לבצע פעולות שונות נוספות מלבד לשבת ולחכות כל היום להזמנה של לקוח כדי להעלות לו את המאמר שלו לאתר. עם זאת, ספק הרוצה לתת שירות טוב, מהיר וזמין – יניע שיטת עבודה מסודרת שתאפשר לספק את הזמינות הנדרשת להעלאה מהירה של מאמרים חדשים לאתרים, כולל הקישורים שהוזמנו, ולשלוח את הקישור שפוזר אל הלקוח.

זמן ממוצע לפרסום כתבה עם קישור תהיה בדרך כלל תוך כמה ימים. כאשר מדובר בהזמנה גדולה ייתכנו כמה ימים נוספים של עיכוב בשל הכנת המאמרים.

אנא דרגו את המידע
כמה זמן ייקח לנו לקבל את הקישורים שהזמנו?
Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
תוכן עניינים
ניוזלייטר
הירשם לניוזלטר שלנו כדי לקבל מידע עדכוני, חדשות, תובנות או מבצעים
מאמרים שעלו לאחרונה

— מבצע של פעם בקיץ! —

5 קישורים איכותיים
ב-400 ש"ח בלבד!

מוסיפים את הקישורים לעגלת הקניות
ומזינים את קוד הקופון

Vamos2024

המחיר לא כולל מע"מ | כולל כתיבת מאמר

Open chat
1
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.