מה ההבדל בין קישור חיצוני לפנימי?

אתר אינטרנט הוא לא מסובך כפי שהוא נראה, אולם עבור בעל העסק הממוצע שאינו מתבצע בעולם בניית האתרים, קידום אתרים או עולם הדיגיטל בכלל עשוי להסתבך בכל הקשור למונחים שונים. בין המונחים המוכרים יותר בעולמות אלה, במיוחד בתחום הקידום האורגני בגוגל הוא זה המתייחס לקישורים. ישנם כמה סוגים של קישורים שכדאי להכיר את ההבדלים ביניהם.

הכירו את סוגי הקישורים השונים:

  • קישורים פנימיים – אלו קישורים המקשרים בין עמודי האתר שלכם. נניח שיש לכם אתר בנושא הדברות והעליתם פוסט בבלוג שלכם בנושא "הכנת הבית לקיץ".. תוכלו מתוך המאמר לקשר נניח לעמוד השירות שלכם בנושא "הדברת נמלים" שעשויה להיות רלוונטית להם. 
  • קישורים חיצוניים – קישורים מתוך האתר שלכם לאתר חיצוני. נניח שבאותו הפוסט החלטתם להמליץ על חומר הדברה מיוחד שניתן לקרוא עליו בהרחבה באתר היצרן והחלטתם לקשר אליו.
  • קישורים נכנסים – אלו הקישורים המקשרים מרחבי הרשת ואל האתר שלכם. יש שיאמרו הקישורים החשובים ביותר לקידום האתר שלכם בגוגל.

אנשים רבים נוטים להתבלבל בין קישורים חיצוניים לקישורים נכנסים במשמעות של המונח. לכן גם תמצאו הרבה ברחבי האינטרנט (ואפילו באתר שלנו) התייחסות לקישורים הנכנסים כ"קישורים חיצוניים", כיוון שהם מקשרים מחוץ לאתר ואליו. לכן, כשאתם רואים התייחסות לקישורים חיצוניים ברחבי האינטרנט בדרך כלל תוכלו לייחס את זה לקישורים נכנסים.

אילו קישורים חשובים לקידום האורגני של האתר שלנו?

כל סוגי הקישורים משמעותיים לצרכי גיוון, תמהיל טבעי של קישורים וכמובן יצירת חוויית משתמש טובה וערך לגולשים שלכם, אך ללא ספק אלה שיש להם את המשקל הרב ביותר אלו הקישורים הנכנסים. 

היכן נוכל למצוא קישורים טובים לקידום האתר שלנו?

קניית קישורים טובים תוכלו למצוא אצלנו באתר ואמוס לינק. תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של אתרים איכותיים לפרסם בהם. הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לכם בבחירת הקישורים המתאימים ביותר לצרכים שלכם. חשוב לזכור לשמור על תמהיל קישורים איכותי ומגוון, על קישורים מאתרים סמכותיים ורלוונטיים לתחום שלכם ועוד. לפרטים נוספים צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

אנא דרגו את המידע
מה ההבדל בין קישור חיצוני לפנימי
Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
תוכן עניינים
ניוזלייטר
הירשם לניוזלטר שלנו כדי לקבל מידע עדכוני, חדשות, תובנות או מבצעים
מאמרים שעלו לאחרונה
Open chat
1
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.